Challenge a Starjet – jistota kvality a výkonu

Zahradní traktory z řady STARJET a CHALLENGE můžete nasadit i do těžších podmínek. Hravě si poradí se sekáním velkých rozlehlých zahrad i náročných terénů. Promyšlená konstrukce žacího ústrojí zajistí perfektní posečení i sběr vlhké a přerostlé trávy /Starjet/. Dostupné jsou v několika variantách – modely s pohonem zadní nápravy i 4×4, s klasickým vyprazdňováním koše na zem, nebo s vysokozdvižným vyklápěním sběrného koše. Díky univerzální konstrukci lze modely z řady STARJET rozšířit o velké množství příslušenství.

Crossjet pro těžko přístupná místa

Je na vašem pozemku strmý sráz? Sáhněte po některém ze strojů z řady CROSSJET. Díky robustní konstrukci s nízkým těžištěm, profesionálnímu motoru, pohonu všech kol a uzávěrce diferenciálu se lehce dostane i do jinak obtížně přístupných míst. Mulčery CROSSJET jsou ideálními pomocníky pro občasné mulčování všech neudržovaných pozemků.

Goliath, expert na vysokou trávu a keře

SECO mulčery z řady Goliath nezastaví žádný organický materiál, který se vám vloudí na pozemek u chalupy, nebo na zahradu. Výkon motoru Kawasaki mulčeru GOLIATH 4×4 posouvá možnosti mulčování na vyšší úroveň. Posekejte keře, nálety i vysoký porost. Na výběr máte ze 3 typů žacího ústrojí o šířce 92 cm, 110 cm nebo 132 cm. Díky nové ergonomii máte veškeré ovládání stroje na dosah ruky. Nenechte tento úžasný zahradní mulčer zahálet. Přikupte mu příslušenství a využívejte ho po celý rok.

 

V případě zájmu se na nás obraťte s dotazy.

 

Galerie

Videa