Další naše weby

Plantáže ván. stromků – Štěpkovače TP

Pro použití v plantážích vánočních stromků k likvidaci zbytků po těžbě stromků nebo pro likvidaci špatně rostlých stromků je vhodné použít zejména štěpkovače řady Park Line. Štěpka se využívá zejména k energetickým nebo dekoračním účelům na zahradách a v parcích.

TP 160 PTO


Dánská společnost Linddana se od roku 1980 zabývá výhradně vývojem, výrobou a prodejem štěpkovačů, které se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí. Štěpkovače TP Linddana se vyrábějí v řadách Zahrada, Park a Les. Štěpkovače TP jsou určené ke zpracování větví, křovin a kmenů na homogenní štěpku, která se využívá k mulčování, do kompostů, k topení nebo jako energetická štěpka k výrobě energie nebo k průmyslovým účelům např. k výrobě papíru. Zpracovávaný materiál se může lišit v rozměrech od malých větviček až po celé stromy s kmenem o velikosti až do 40 cm v průměru.
Štěpkovače jsou buď pro připojení na tříbodový závěs traktoru s pohonem od vývodové hřídele traktoru nebo namontované na vozík s vlastním motorem a nebo varianta na pásech s vlastním pohonem.
Výhradním dovozcem pro ČR je společnost L.E.S. CR spol. s r.o.
Záruka na štěpkovače TP 100 až TP 270 je 3 roky.
Štěpkovače TP 130 – TP 270 jsou dodávané včetně TP servisního boxu, který obsahuje sadu základních spotřebních dílů ke stroji.
Pro zpracování stromků z plantáží se používají převážně štěpkovače z řady Park.

štěpkovače TP PARK LINE /možno i s HR/:

TP 130:

TP 130 MOBILE TP 130 PTO

 

TP 160: 

 TP 160 MOBIL TP 160 PTO

TP 175 MOBILE NOVINKA 2013: 

TP 175 MOBILE   Warranty logo

 

TP 200 a TP 250 /s otočným vstupem/: 

TP 200 PTO TP 250 MOBILE TT


Výrobce nabízí 3 základní řady strojů:
ZAHRADA - malé profesionální štěpkovače za malotraktory a s vlastním pohonem určené pro využití v zahradách a na menších plochách
PARK - výkoné štěpkovače /řada 130 za malotraktory, UKT i s vlastním pohonem/, řady 160, 200 a 250 jsou konstruovány za UKT a s vlastním pohonem. Jde o oblíbené profesionální řady určené k likvidací zbytků stromů ve městech, parcích, podél komunikací a při údržbě krajiny
LES - profesionální stroje určené pro těžkou práci v lesích při výrobě energetické štěpky. Řada TP 230 a 270 jsou stroje jedinečné konstrukce. Řada TP 320 a TP 400 jsou velké výkonné stroje pro práci v nejtěžších podmínkách. Všechny stroje řady LES jer možné doplnit HR a dumpery s jedno nebo dvouosými podvozky.