Další naše weby

Vyvážecí soupravy

 

Vyvážecí přívěsy

Vyvážecí přívěsy Multi Forest jsou konstruovány pro těžkou práci. Dobře dimenzované části stroje snáší dlouhodobé velké zatížení. V sortimentu přívěsů si vyberete mezi stroji s páteřovou konstrukcí a rámovou konstrukcí. Pro zvýšení stability jsou naše přívěsy vybaveny teleskopickými podpěrami, které nezvětšují šířku přívěsu. Můžete si vybrat, zda chcete dva, tři, nebo 4 páry klanic. Přívěsy Multi Forest mohou být vybaveny pohonem jedné, nebo obou náprav, vzduchovými, či hydraulickými brzdami a různými typy závěsných zařízení. Všechny části stroje jsou nejdříve tryskány a poté kvalitní práškové lakování chrání stroj před korozí. Čistý design v sobě schovává spolehlivost, snadný přístup k servisním bodům, vysokou manévrovatelnost a průchodnost terénem.

Hydraulická nakládací ramena

Široký sortiment hydraulických nakládacích ramen nabízí typy s paralelogramem i s lomeným výložníkem. Konstrukce obou řad je velmi robustní a díky tomu zaručuje vysokou spolehlivost a životnost při jakýchkoliv pracovních podmínkách. Sloup je vyroben z materiálu Weldox a drapák z materiálu Hardox. Vysoký kroutící moment rotace sloupu je zaručen díky 4 hydraulickým příčným válcům. Nakládací rameno Multi Forest lze také agregovat na 3 bodový závěs traktoru, případně na pevnou agregační konstrukci traktoru nad naviják.Ovládání ramen je zabezpečeno ergonomickými ovladači. Vyberete si mezi pákami, mechanickými, nebo elektrickými joysticky.

TRAKTOR KUBOTA M110GX S LESNICKOU NÁSTAVBOU

4-válec diesel commonrail 3,8l 116 HP. 24/24 8 stupňů pod zatížením, automatické řazení, PTO 540/1000, zadní tříbod závěs kat II, Bi speed otáčení rádius 4m.

pro informace o nástavbě a možnostech úprav kontaktujte pana Koníře. Foto kubota 110GX na lesnických dnech v Ralsku.

DSC_0168.jpg