Další naše weby

Lesní technika – Štěpkovače TP


Dánská společnost Linddana se od roku 1980 zabývá výhradně vývojem, výrobou a prodejem štěpkovačů, které se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí.

TP 400 PTO K---01 02

Štěpkovače TP Linddana se vyrábějí v  řadách Zahrada, Park a Les. Štěpkovače TP jsou určené ke zpracování větví, křovin a kmenů na homogenní štěpku, která se využívá k mulčování, do kompostů, k topení nebo jako energetická štěpka k výrobě energie nebo k průmyslovým účelům např. k výrobě papíru. Zpracovávaný materiál se může lišit v rozměrech od malých větviček až po celé stromy s kmenem o velikosti až do 40 cm v průměru.

TP 320 PTO


Štěpkovače jsou buď pro připojení na tříbodový závěs traktoru s pohonem od vývodové hřídele traktoru nebo namontované na vozík s vlastním motorem a nebo varianta na pásech s vlastním pohonem.
Výhradním dovozcem pro ČR je společnost L.E.S. CR spol. s r.o.
Záruka na štěpkovače TP 100 až TP 270 je 3 roky, stroje je možné doplnit základním setem náhradních dílů TP SERVICEBOX.
Štěpkovače TP 130 – TP 270 jsou dodávané včetně TP servisního boxu v ceně stroje, který obsahuje sadu základních spotřebních dílů ke stroji.
V lesnictví se využívají štěpkovače TP 130 – TP 400. Štěpkovače, které zpracovávají materiál o větším průměru se agregují s hydraulickou rukou. Agregace s HR se používá pro štěpkovače řady Les FOREST LINE

Výrobce nabízí 3 základní řady strojů:

ZAHRADA - malé profesionální štěpkovače za malotraktory a s vlastním pohonem určené pro využití v zahradách a na menších plochách

PARK - výkoné štěpkovače /řada 130 za malotraktory, UKT i s vlastním pohonem/, řady 160, 200 a 250 jsou konstruovány za UKT a s vlastním pohonem. Jde o oblíbené profesionální řady určené k likvidací zbytků stromů ve městech, parcích, podél komunikací a při údržbě krajiny

LES - profesionální stroje určené pro těžkou práci v lesích při výrobě energetické štěpky. Řada TP 230 a 270 jsou stroje jedinečné konstrukce. Řada TP 320 a TP 400 jsou velké výkonné stroje pro práci v nejtěžších podmínkách. Všechny stroje řady LES jer možné doplnit HR a dumpery s jedno nebo dvouosými podvozky.

Řada LES - FOREST LINE:

TP 230:

TP-230-GREENLINE TP-230-PTO-K

TP 270: 

TP-270-PTO-K TP 270 PTO

TP 320 a TP 400:

TP 320 PTO TP-400-PTO-K