Další naše weby

Stroje na přípravu půdy FORIGO Roteritalia
stroje nesené za UKT a malotraktory

Aktivní formovače záhonů Forigo řady G


Do školek jak okrasných tak lesních jsou nejvíce využitelné aktivní vratné frézy, upravené jako formovače záhonů G 25 a G 35. Stroje ukládají drobný štěrk i větší kameny do spodní části půdního profilu a přes síťový katr se připravuje optimální půdní profil - secí nebo školkovací seťové lůžko. Stroje zajišťují vyvýšený profil záhonů a tím optimální vláhové a drenážní poměry na produkčních plochách. V kombinaci se síťovým válcem /lehké a střední půdy/ a s válcem pakker /těžkým válcem do hlinitých a jílovitých těžkých půd/ jde o nejlepší a nejefektivnější středně hlubokou přípravu ploch.
Forigo1             Forigo2

Formovače záhonů s dvojitou rotační hřídelí Typ D "double"

pomaloběžná zadní hřídel s aktivním drobícím a urovnávacím válcem:

Rotavátory Forigo řady F
Jde o klasické rotavátory ovšem do školkařských provozů jsou preferovány stroje se silnějším rámem a posílenou převodovkou. Doporučujeme stroje Typu F3 a vyšší. Rotavátory typu F1 a F2 doporučujeme do menších provozů, zahradnictví a zahrad.
Forigo3Forigo4
Aktivní rotační brány Forigo řady F
F 112 a F 131 jsou velmi silné a výkonné horizontální brány určené k celoplošné i záhonové přípravě půdy. Stroje se osvědčují zejména v těžkých půdních podmínkách na jílovitých uléhavých půdách. Vysoká rychlost otáčení, nadstandardní síla a dlouhé rotující dvojtrny Zeus jsou zárukou kvalitní a rovnoměrné přípravy půdy. 

Forigo5 Forigo6

Kyvné rotavátory na rekultivaci meziřádí a mezi stromy FORIGO:

stroje s výkyvným ústrojím na kultivaci mezi vysadbou nebo vzrostlými stromy

F3SA-1