Další naše weby

Zahradní traktory KUBOTA

KUBOTA GR 1600

Výkonný komfortní žací traktor s tichým úsporným kapalinou chlazeným dvouválcovým dieslovým motorem o výkonu 15 HP. Příznivý průběh točivého momentu umožňuje větší zatížení při nízké spotřebě paliva cca 1,25 l/hod. Profesionální hydrostatická převodovka s pohonem zadních kol. Dvounožové žací ústrojí o záběru 107 cm s možností nastavení 11 poloh sečení v rozmezí 25 – 102 cm je poháněno kloubovým hřídelem. Sběrný koš má objem 370 litrů s vyklápěním na zem, pomocným pístovým zdvihovým systémem a čistící klapkou. Objem palivové nádrže 18 litrů, poloměr otáčení 0,85 metru.
Příslušenství na objednávku: deflektor, shrnovací radlice, zametací kartáč, přívěsný vozík, atd.


KUBOTA GR 2120, 2120S

Komfortní žací traktor s tichým úsporným kapalinou chlazeným tříválcovým dieslovým motorem o výkonu 21 HP. Příznivý průběh točivého momentu umožňuje větší zatížení při nízké spotřebě paliva  cca 1,ř i/hod. Profesionální převodovka s pohonem 4x4, servořízení přední nápravy dovolují natočení předních kol až o 70°, přičemž při otočení volantu na maximum se vnitřní zadní kolo volně otáčí. Při narovnání předních kol se znovu zapne pohon na všechna kola. Tento unikátní systém umožňuje velmi malý poloměr zatáček bez poškození sečeného trávníku. Třínožové žací ústrojí o záběru 122 cm s možností nastavení 11 poloh sečení v rozmezí 25 – 102 max 135 cm je poháněno kloubovým hřídelem.
Model GR 2120 má sběrný koš o objemu 450 litrů s vyklápěním na zem, pomocným pístovým zdvihovým systémem a čistící klapkou.
Model GR 2120S je vybaven bočním výhozem posečeného materiálu
Objem palivové nádrže 18 litrů.
Příslušenství na objednávku: deflektor, shrnovací radlice, zametací kartáč, přívěsný vozík, válec, postřikovač, prořezávač trávníků, kabina s topením.

Žací traktory  KUBOTA čelní sečení

KUBOTA F 1900

Komfortní žací traktor s tichým úsporným kapalinou chlazeným tříválcovým dieslovým motorem o výkonu 18 HP. Příznivý průběh točivého momentu umožňuje větší zatížení při nízké spotřebě paliva. Profesionální hydrostatická převodovka. Třínožové žací ústrojí o záběru 1,22, nebo 1,37 m, výškově stavitelné, boční výhoz je poháněno kloubovým hřídelem.
Model F 1900 E – pohon předních kol, uzávěrka diferenciálu
Model F 1900 D – pohon 4x4

KUBOTA F 2880, F 3860

Komunální žací traktor s čelním žacím ústrojím, kapalinou chlazený motor diesel, dvoustupňová hydrostatická převodovka, uzávěrka diferenciálu, automatické zapínání všech kol, hydrostatický posilovač řízení. Pneumatiky s trávníkovým vzorem, rychloupínací systém pro čelně nesené příslušenství, hydraulické zvedání, nastavitelný volant. Komfortní sedačka s opěrkou zad, bederní opěrkou a opěrkami rukou.
Model F 2880 je vybaven tříválcovým motorem diesel o výkonu 28 HP, čelní třínožové  sečení/mulčování s možností volby záběru 1,37 – 1,83 m, poháněné kloubovou hřídelí.
Model F 3860 je vybaven čtyřválcovým motorem diesel o výkonu 36 HP, čelní třínožové sečení/mulčování s možností volby záběru 1,37 – 1,83 m, poháněné kloubovou hřídelí.

Příslušenství na objednávku: sběrný koš 1000 litrů s hydraulickým vyklápěním do výšky 205 cm, kabina, čelní sněhová radlice, čelní zametací kartáč, vozík, zhutňovací válec, fréza na sníh, postřikovač,  výbava pro provoz na pozemních komunikacích, atd.
 

Středové sečení, ovládání pákami

KUBOTA GZD 15 LD/HD

Profesionální vysoce výkonný žací stroj se středovým dvounožovým žacím ústrojím, záběr sečení 1,07 m a  sběrným košem. Centrální nastavení výšky sečení v rozmezí 25 – 122 mm, hydraulicky ovládané s pohonem kloubovou hřídelí. Úsporný kapalinou chlazený, dvouválcový motor diesel o výkonu 15 HP. Hydrostatický pohon zadních kol s pákovým ovládáním a nulovým poloměrem otáčení. Pohodlné sedadlo s opěrkami a velká plochá platforma zajišťuje komfort obsluhy. Objem palivové nádrže 20 litrů umožňuje práci stroje bez častého doplňování paliva.
Model GZD 15 LD – vyklápění na podložku, objem koše 400 litrů
Model GZD 15 HD – vyklápění do výšky 180 cm, objem koše 400 litrů

KUBOTA GZD 21 HD

Profesionální vysoce výkonný žací stroj se středovým třínožovým žacím ústrojím, záběr sečení
1,22 m a  sběrným košem vyklápěným do výšky 180 cm. Objem sběrného koše 500 litrů. Centrální nastavení výšky sečení v rozmezí 25 – 127 mm, hydraulicky ovládané s pohonem kloubovou hřídelí. Úsporný kapalinou chlazený, tříválcový motor diesel o výkonu 21 HP. Hydrostatický pohon zadních kol s pákovým ovládáním a nulovým poloměrem otáčení. Pohodlné sedadlo s opěrkami a velká plochá platforma zajišťuje komfort obsluhy. Objem palivové nádrže 20 litrů umožňuje práci stroje bez častého doplňování paliva.

KUBOTA ZD 326

Profesionální vysoce výkonný žací stroj s robustním středovým třínožovým sečením, záběr sečení 1,53 m a  bočním, nebo zadním výhozem. Úsporný kapalinou chlazený, tříválcový motor diesel o výkonu 26 HP. Hydrostatický pohon s pákovým ovládáním a nulovým poloměrem otáčení. Pohodlné sedadlo s opěrkami a velká plochá platforma zajišťuje komfort obsluhy. Palivová nádrž o objemu 45 litrů umožňuje práci stroje bez častého doplňování paliva.

Středové sečení, ovládání volant

KUBOTA G 23 LD/HD

Profesionální vysoce výkonný žací stroj se středovým dvounožovým robustním žacím ústrojím, (síla nožů 9 mm),  záběrem sečení 1,22 m a  sběrným košem. Centrální nastavení výšky sečení v rozmezí 25 – 100 mm, maximálně 150 mm,  hydraulicky ovládané s pohonem kloubovou hřídelí. Úsporný kapalinou chlazený, tříválcový motor diesel o výkonu 23 HP. Hydrostatický pohon s uzávěrkou diferenciálu. Hydraulické servořízení. Extrémní natočení předních kol, kdy je vnitřní zadní kolo vypojeno ze záběru, umožňuje velmi malý poloměr otáčení bez poškození sekaného porostu.  Pro větší bezpečnost je stroj vybaven mokrými kotoučovými brzdami a parkovací brzdou. Pohodlné sedadlo s opěrkami a velká plochá platforma zajišťuje komfort obsluhy. Objem palivové nádrže 20,5 litru umožňuje práci stroje bez častého doplňování paliva.
Základní výbava: počítadlo motohodin, kontrolní světla, pracovní světlomety, tempomat, signalizace naplnění koše.
Model G 23 LD -  vyklápění na podložku, objem koše 560 litrů
Model G 23 HD - vyprazdňování do výšky 193 cm, objem koše 640 litrů
Výbava na přání: deflektor, čelní sněhová radlice, čelní zametací kartáč, bezpečnostní kabina s                 topením, silniční výbava schválená pro provoz na pozemních komunikacích


KUBOTA G 26 LD/HD

Profesionální vysoce výkonný žací stroj se středovým dvounožovým robustním žacím ústrojím, (síla nožů 9 mm),  záběrem sečení 1,37 m a  sběrným košem. Centrální nastavení výšky sečení v rozmezí 25 – 100 mm, maximálně 150 mm,  hydraulicky ovládané s pohonem kloubovou hřídelí. Úsporný kapalinou chlazený, tříválcový motor diesel o výkonu 26 HP. Hydrostatický pohon s uzávěrkou diferenciálu. Hydraulické servořízení. Extrémní natočení předních kol, kdy je vnitřní zadní kolo vypojeno ze záběru, umožňuje velmi malý poloměr otáčení bez poškození sekaného porostu.  Pro větší bezpečnost je stroj vybaven mokrými kotoučovými brzdami a parkovací brzdou. Pohodlné sedadlo s opěrkami a velká plochá platforma zajišťuje komfort obsluhy. Objem palivové nádrže 20,5 litru umožňuje práci stroje bez častého doplňování paliva.
Základní výbava: počítadlo motohodin, kontrolní světla, pracovní světlomety, tempomat, signalizace naplnění koše.
Model G 26 LD -  vyklápění na podložku, objem koše 560 litrů
Model G 26 HD - vyprazdňování do výšky 193 cm, objem koše 640 litrů
Výbava na přání: deflektor, čelní sněhová radlice, čelní zametací kartáč, bezpečnostní kabina s                 topením, silniční výbava schválená pro provoz na pozemních komunikacích