Další naše weby

Akce a výstavy:

Sdružení pěstitelů vánočních stromků pořádá valnou hromadu ve dnech 18.6. – 19.6.2016, ve Frýdlantu

Sdružení lesních školkařů ČR, z.s. ve spolupráci se společností Wotan Forest a.s. vás zve na Odborný seminář – Moderní školkařské technologie a jejich využití v lesnictví I.- dne 22.6.2016 v Lesní školce Vlčí Luka – Holičky 41,Třeboň.

pozvanka seminar trebon Stránka 1  pozvanka seminar trebon Stránka 2 

 

Zúčastnili jsme se mnoha výstav a předváděcích akcí. O našem plánu pro rok 2015 Vás budeme včas informovat. samozřejmě se těšíme na další spolupráci. Z našich akcí v roce 2014 vybíráme náš demo den v Palupíně a zejména velmi zdařilou ukázku činností v lesních školkách /obrázky z obou akcí naleznete v sekci fotogalerie/  Hojdard Egedal DEMO DAY:

DEMO-DAY-1

 Předváděcí akce v palupíně - pěstitelé vánočních stromků

 

 

Proběhly výstavy a akce NATURA VIVA 2014 na výstavišti v Lysé nad Labem, Lesnické dny v Ralsku. Zejména jsme se velmi úspěšně prezentovali na akci Sdružení pěstitelů vánočních stromků v Palupíně, kde jsme společně s našimi partnery spíolečností L.E.S. CR, Egedal maskinfabrik, JUTEK, HEDE Denmark nově HD 2412, Kubota a Mailand představili kompletní sortiment produktů a pomůcek pro pěstitele vánočních stromků.

DSC01726.JPG

DSC01757.JPG

 

Připravujeme Školkařský den - prezentaci školkařské techniky určené do lesních, okrasných školek a pro pěstování alejových stromů. Předběžný termín akce je 2.10.2014 ale v současné době si nejsme jisti, zdali se tato akce bude konat. Důvodem jsou veliké ukázky pěstování sazenic ve školce HOJGARD Nursery v Dánsku. Jde o největší předváděcí akci strojů a technologií určených do lesních, okrasných a růžových školek. Jelikož se tato akce koná de facto pouze týden před naší plánovanou akcí, uvažujeme spíše o výjezdu na tuto akci společně s některými našimi partnery. Hojgard NURSERY DEMO DAY se koná 25.září 2014 v Hojgard nursery v Dánsku. INFORMACE VÁM RÁDI POSKYTNEME!!!!

 

 

Během roku 2014 připravujeme organizaci samostatných lesních a okrasných školkařských dnů. O termínech obou akcí budete včas informováni.

 DSC 0308

V případě vašeho zájmu o návštěvu jakékoliv akce kontaktujte prosím našeho zástupce:

Milan Blohoň

tel.:734316371  
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.z